Fotostel is aangesloten bij:

Afscheidsmomenten Coöperatie  U.A.                                www.afscheidsmomenten.nl

Jouw laatste levensfase                                                         www.jouwlaatstelevensfase.nl

 

Uitvaartondernemers:

Achaat Uitvaartverzorging Assen.                                        www.achaat.nl

Aline de Graaf, Uitvaartzorg Leek                                        www.alinedegraafuitvaartzorg.nl

Anastasia Uitvaartbegeleiding Assen.                                  www.anastasiauitvaartbegeleiding.nl

Carla van der Burg, Uitvaartverzorging Groningen            www.carlavanderburg.nl

Ellen Nooren, Uitvaartverzorging Tynaarlo                         www.ellennooren.nl

Hanneke Boersema, Uitvaartverzorging Zuidhorn            www.hannekeboersema.nl 

Jeannet Admiraal, Kinder Uitvaart Begeleiding                   www.kinderuitvaartbegeleiding.nl

Kirsten Boerema, Uitvaartverzorging Westerbork              www.kirstenboerema.nl

Kleur Uitvaart, Claudia Geenen, Utrecht                              www.kleuruitvaart.nl

Lotus, Uitvaart verzorging en -begeleiding, Groningen      www.lotusuitvaart.nl

Marijke Buursink, Uitvaartverzorging Zuidwolde (gn)         www.marijkebuursink.nl 

Marise den Oudsten, Fenderuitvaart, Leeuwarden            www.fenderuitvaart.nl

Memorum Uitvaartzorg, Sil van Hettema, Groningen         www.memorum.nl

Monuta Dalmolen, locatie Haren                                           www.monuta.nl/vestiging/haren

Monuta Dalmolen, locatie Groningen                                   www.monuta.nl/vestiging/groningen

Westera Uitvaartverzorging Vries                                          www.westera.nl

Yarden & Geerts Uitvaartzorg Assen                                     www.uitvaartverzorginggeerts.nl 

 

Natuurbegraafplaats Hillig Meer te Eext                               www.natuurbegraafplaatshilligmeer.nl

 

 

Collega’s Uitvaartfotografie/afscheidsfotografie

Inge Dijkinga, Dwingeloo                                                          www.pixelwerkenzo.nl

Afscheidsmomenten Coöperatie  U.A.                                   www.afscheidsmomenten.nl

 

Afscheidswaden 

Joanne Janssen                                                                          www.kr8stof.nl

                                                    

Videopresentaties, audioregistraties etc.

AR Video, Arthur Ike                                                                  www.terugkijkenopeenpassendafscheid.nl

 

Nederlands Uitvaart Museum ‘Tot Zover’                               www.totzover.nl  

 

Live muziek 

MusicaRosa – zang en piano                                                    www.musicarosa.nl  

 

Urnwebshop                                                                               www.memorieurnen.nl

 

Grafsteen kopen                                                                         www.bootnatuursteen.nl/grafmonumenten